Expertlead

Automatyzacja procesów w biznesie

O projekcie

Cel? Transformacja biznesu

Nowa strona marki Ipopema to przykład, w jaki sposób można przedstawić bardzo rozbudowaną ofertę w bardzo specjalistycznej branży. Warszawska firma zajmuje się bowiem wdrażaniem rozwiązań SAP oraz rozmaitych narzędzi analitycznych. Jej grupę docelową tworzą bardzo świadomi specjaliści, dlatego treści na nowej witrynie musiały precyzyjnie wyjaśniać wiele zagadnień.

Strona miała jednocześnie pełnić rolę wizerunkową. Naszym zadaniem było więc też atrakcyjne zaprezentowanie licznego zespołu ekspertów oraz stworzenie funkcjonalnej zakładki "kariera". Jak nam poszło? Zobaczcie sami.

Klient

live logo

Ipopema Business Consulting specjalizuje się w nowoczesnym oprogramowaniu SAP. Firma od 2009 r. zrealizowała ponad 200 projektów w Polsce i za granicą

Zakres działań

Mokio CMS Mokio CMS
Ilustracja ilustrowana strona www
RWD RWD
Strona www Materiały do mediów społecznościowych
zobacz online

Design i rozbudowa strony za pomocą webflow

Była sobie kiedyś mała, prześliczna dziewczynka. Jej buzia była tak słodka i radosna, że każdy, kto tylko raz na nią spojrzał, od razu musiał ją pokochać. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszkała nieopodal lasu. Często odwiedzała babcię, która gotowa była jej przychylić nieba.

Ogarniamy webflow

Stworzony przez nas system ikon nie tylko wzbogaca ogólną estetykę projektu, ale też znacząco poprawia UX: pomaga prościej zobrazować niektóre informacje, lepiej porządkuje ofertę i ułatwia skanowanie treści.

Integracje narzędzi komunikacji z CRM HubSpot

Na każdej podstronie zaproponowaliśmy animowane grafiki, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają projekt. Najechanie kursorem na formy graficzne sprawia, że te wprawiane są w ruch. Z kolei na stronie głównej wykorzystaliśmy figurę geometryczną (ośmiobok), która symbolizuje główne obszary działalności firmy.

Znamy funkcjonalności CMS HubSpot

Oraz potrafimy wdrażać na ich platformę nowe szablony. Do wdrożeń używa się ich autorskiego języka skryptów HubL. Była sobie kiedyś mała, prześliczna dziewczynka. Jej buzia była tak słodka i radosna, że każdy, kto tylko raz na nią spojrzał, od razu musiał ją pokochać. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszkała nieopodal lasu.

Wdrożenie do HubSpot: press

yła sobie kiedyś mała, prześliczna dziewczynka. Jej buzia była tak słodka i radosna, że każdy, kto tylko raz na nią spojrzał, od razu musiał ją pokochać. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszkała nieopodal lasu.

Wsparcie odbiorców

yła sobie kiedyś mała, prześliczna dziewczynka. Jej buzia była tak słodka i radosna, że każdy, kto tylko raz na nią spojrzał, od razu musiał ją pokochać. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszkała nieopodal lasu.

Expertlead