bardzo zmyślnie

Portfolio

Wszędzie nas nosi. Raz pracujemy na chwałę edukacji, innym razem kultury, bywamy też pijani ze szczęścia, że pomagamy branży alkoholowej. Oto, gdzie postawiliśmy nasz bloomnetowy stempel.

Pokaż mi:

Teddy logo

Teddy

Teddy to szkoła językowa skierowana głównie do dzieci i młodzieży, ale również dorosłych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe.

Teddy - szkoła języków obcych
Yobi logo

Yobi

Aplikacja, dzięki której mieszkańcy norweskiego Oslo i okolic mogą znajdować osoby do natychmiastowego sprzątania mieszkania, biura czy domu. Aplikacja została zaprojektowana, zaprogramowana i uruchomiona. Czyli pozamiatane.

YOBI - usługi na żądanie
Norkurs logo

Norkurs

Znowu wywiało nas aż na norweskie fiordy. Tym razem tamtejsza szkoła językowa, zwróciła się do nas, z prośbą o zaprojektowanie responsywnej strony internetowej wraz z systemem zapisów na kursy.

Norkurs - nauka norweskiego
Bronisze logo

Bronisze

Specjalnie dla obsługującego region warszawski Rynku Hurtowego Bronisze, zmajstrowaliśmy nie tylko stronę internetową i wirtualną mapę z rozmieszczeniem hal, ale przede wszystkim system informatyczny Jak widać w hurcie najważniejsze są detale.

Bronisze - rynek hurtowy
Teatr Kamienica logo

Teatr Kamienica

Każdy teatr musi mieć dobry afisz, dlatego przygotowaliśmy nową szatę graficzną strony internetowej. Nowa witryna nie tylko pozwala łatwo odszukać repertuar, ale też poznać teatr od kulis.

Teatr Kamienica - Emilian Kamiński
Mokio CMS logo

Mokio CMS

Nasze wychuchane dziecko. Ten innowacyjny system CMS został udostępniony dla ogólnoświatowej społeczności na licencji Open Source. To jeden z nielicznych projektów OS, który powstał w Polsce. Zgarnęliśmy za niego pierwszą nagrodę podczas Innovative IT Startup 2014.

MOKIO - Open Source CMS