bardzo zmyślnie

Portfolio

Wszędzie nas nosi. Raz pracujemy na chwałę edukacji, innym razem kultury, bywamy też pijani ze szczęścia, że pomagamy branży alkoholowej. Oto, gdzie postawiliśmy nasz bloomnetowy stempel.

Pokaż mi:

Sense Software logo

Sense Software

SENSE Software to firma programistyczna, która tworzy narzędzia usprawniające inspekcje termowizyjne. Jej nowoczesne programy pomagają analizować obrazy termiczne i generować raporty.

Sense Software
Lex Artist logo

Lex Artist

Lex Artist to warszawska firma specjalizująca się w RODO i ochronie danych osobowych w biznesie. Na rynku obecna jest od 2008 r.

Lex Artist
G3 logo

G3

G3 to agencja organizująca programy lojalnościowe i loterie konsumenckie. Firma działa na rynku od 2004 r., a wśród klientów ma takie marki jak Grupa Żywiec, Nestle czy Hyundai.

G3
Language&Progress logo

Language & Progress

Tworzenie strony dla szkoły językowej to zawsze spore wyzwanie. Wynika to przede wszystkim z bardzo rozbudowanej oferty uwzględniającej kilka języków obcych skierowanych do różnych odbiorców.

Language&Progress
Benedu logo

Findia

Tym razem pomagaliśmy stworzyć markę działającą w branży ubezpieczeń cyber i ochrony prawnej. Findia otrzymała od nas nazwę, stronę www, identyfikację wizualną oraz ilustracje.

Benedu
Benedu logo

Benedu

Benedu to kolejna szkoła językowa, z którą nawiązaliśmy współpracę. Udało się nam znaleźć wspólny język, czego efektem jest strona internetowa oraz cała identyfikacja wizualna marki.

Benedu
Birdsystem logo

Birdsystem

BirdSystem to linia produktów zabezpieczających budynki przed gołębiami. Marka oferuje narzędzia chroniące zarówno obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej, sakralne, jak i zabytkowe, dlatego jej oferta była bardzo rozbudowana.

Birdsystem
NaTemat logo

Grupa naTemat

Grupa naTemat to ścisła czołówka serwisów informacyjnych w Polsce. Jej portale odwiedza blisko 10 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

NaTemat
Teddy logo

Teddy

Teddy to szkoła językowa skierowana głównie do dzieci i młodzieży, ale również dorosłych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe.

Teddy - szkoła języków obcych
Yobi logo

Yobi

Aplikacja, dzięki której mieszkańcy norweskiego Oslo i okolic mogą znajdować osoby do natychmiastowego sprzątania mieszkania, biura czy domu. Aplikacja została zaprojektowana, zaprogramowana i uruchomiona. Czyli pozamiatane.

YOBI - usługi na żądanie
Norkurs logo

Norkurs

Znowu wywiało nas aż na norweskie fiordy. Tym razem tamtejsza szkoła językowa, zwróciła się do nas, z prośbą o zaprojektowanie responsywnej strony internetowej wraz z systemem zapisów na kursy.

Norkurs - nauka norweskiego
Bronisze logo

Bronisze

Specjalnie dla obsługującego region warszawski Rynku Hurtowego Bronisze, zmajstrowaliśmy nie tylko stronę internetową i wirtualną mapę z rozmieszczeniem hal, ale przede wszystkim system informatyczny Jak widać w hurcie najważniejsze są detale.

Bronisze - rynek hurtowy
Teatr Kamienica logo

Teatr Kamienica

Każdy teatr musi mieć dobry afisz, dlatego przygotowaliśmy nową szatę graficzną strony internetowej. Nowa witryna nie tylko pozwala łatwo odszukać repertuar, ale też poznać teatr od kulis.

Teatr Kamienica - Emilian Kamiński
Mokio CMS logo

Mokio CMS

Nasze wychuchane dziecko. Ten innowacyjny system CMS został udostępniony dla ogólnoświatowej społeczności na licencji Open Source. To jeden z nielicznych projektów OS, który powstał w Polsce. Zgarnęliśmy za niego pierwszą nagrodę podczas Innovative IT Startup 2014.

MOKIO - Open Source CMS